Başkan Mehmet Güngör’den işveren ve işçiye sendikalaş çağrısı?

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hak İş Konfederasyonu Hatay il başkanı ve Özçelik İş sendikası İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör yönetim kurulu ile birlikte örgütlü olduğu fabrikalara ziyaretlerini sürdürüyor.


“Özçelik İş sendikasında mesai kavramının olmadığını dile getirerek bir taraftan örgütlü olduğumuz işyerlerimizde ziyaretlerimize devam ederken aynı zamanda da üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz” diyen
Güngör, bölgede faaliyet gösteren sanayicilere ve sanayi kuruluşlarında çalışan Çelik işçisine yaptığı çağrıda sende kalaşmanın önemine dikkat çekerek ak İş ve Özçelik iş çağrısını yaptı.


Genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda hareket ettiklerini emekçilerin yüzünü güldürecek sözleşmelere imza attıklarını,bölgemizdeki güzide kuruluşlarımızla indirim anlaşmaları yaparak üyelerine katkı sunduklarını dile getirdi.
Sorunların yerinde çözülmesi için mücadele ettiklerini sahadaki işyeri temsilcilerimizin rutin şekilde bölgelerindeki sorunları çözmeye gayret ettiklerini çözülemeyen sorunları ise şube yönetimi ile paylaşarak çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını ifade etti.

 


Güngör, “Endüstriyel ilişkilere önem verdiklerini ifade ederek özellikle sendikasız olan emekçilere seslendi; Gücümüz birlikteliğimizdir.Hak İş ve Özçelik İş çatısı altında birleşmeye davet ediyorum dedi.
Sendikasız işverenlere de çağrı yaparak bizler yıkmaya değil yapmaya geliyoruz. Sizleride Hak İş ve Özçelik İş çatısı altında örgütlenmeye davet etti. 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.