Yılın Kadını Ödülü’nü alan Karsu annesine kürsüden seslendi: Anne seni seviyorum!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Karsu Dönmez, 2023 Harper’s Bazaar Yılın Kadını Ödülü’nü kazandı. Kadını Ödülü’nü almak için sahneye çıktığında Karsu annesine kürsüden seslendi: Anne seni seviyorum!”

 

“Bazaar. Bu muazzam onur için teşekkür ederim.”

Karsu Dönmez, ödül ile ilgili dugularını şu cümlelerle paylaştı:

“Bazaar. Bu muazzam onur için teşekkür ederim.
Yine de acı tatlıdır; ailemiz en değer verdiğimiz şeyi kaybetmişken ödül almak.

Şu anda dünyada çok fazla şeyin yaşandığı bir yılda, bu takdir işaretini ‘kazanç’ olarak değil, önümüzdeki yıllarda ‘Karsu Vakfı’ da dahil olmak üzere kariyerime ve sosyal projelere devam etme cesareti olarak almayı tercih ederim. Harper’s Bazaar’ın bu yıl sadece ‘bağlantı’ hakkında olması onu benim için ekstra özel kılıyor.

Tıpkı son yıllarda öncekilerden ilham aldığım gibi, bu unvanla yakın gelecekte diğer kadınlara kendilerine yakın kalmaları, kendi yollarını izlemeleri, azim etmeleri ve her şeyden önce başkalarını da aynı şeyi yapmaya motive etmeleri için ilham vermeyi umuyorum.
Arkadaşlarıma ve aileme koşulsuz destekleri için teşekkür ederim. Her gün yaptığımız işte daha iyi olmak için çok çalışan ekibim. Sevgili hayranlarım, dinleyicilerim, izleyicilerim, okuyucularım, teşekkür ederim. Onların sayesinde ne yapıyorsam tüm kalbimle yapabiliyorum. Koşulsuz sevgisi için nişanlım.

Bu ödülü her yıl benim için ‘Yılın Kadını’ olan bir kadına ithaf ediyorum. Onsuz ben var olamazdım. Onsuz kariyerim olmazdı. Onsuz bugün olduğum kadın olamazdım. O benim her yıl ‘Yılın Kadını’m.

Benim annem.
Anne, seni seviyorum.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.