Esnaf Başkanlarından İlçe Tarım Müdürü Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı – HESOB Başkan Vekili Erol Akın beraberinde İskenderun’da faaliyetlerini sürdüren Esnaf Odası Başkanları ile görevine yeni atanan İskenderun İlçe Tarım Müdürü Sinan Uğurlu’yu makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.
Tarım üretiminin her geçen gün azaldığına işaret eden HESOB Başkan Vekili Erol Akın, tarım alanlarının sanayi alanlarına dönüştüğüne işaret etti.
Oda başkanlarını ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İskenderun İlçe tarım Müdürlüğü Sinan uğurlu ile İskenderun’un sosyal kültürel ve tarımsal özelliklerini beklentilerini sohbete konu ettiler. İskenderun İlçe tarım Müdürlüğü Sinan Uğurlu, hizmet verirken titiz davrandıklarını belirterek deprem sonrasında herkesin olumsuzluklar yaşadığını ancak her geçen güz durumun iyileşmesi ve normale dönmesi için el birliği ile gayret edildiğine işaret etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.