Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e “En Başarılı Belediye Başkanı” ödülü!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; “En Başarılı Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.

Kent&Başkan Dergisi tarafından yapılan ve tüm Türkiye’yi kapsayan online anket sonuçlarına göre “En Başarılı Belediye Başkanları” kategorisinde ödül almaya hak kazanan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ödül almanın haklı gururunu yaşıyor.

2019 belediye seçimlerinde Belen ilçesinde halkın teveccühleriyle başkanlık seçimlerini kazanarak göreve başlayan ve yaptığı hizmetlerle Belen’de yaşayan vatandaşların takdirini toplayan Başkan Gül, Kayseri ilinde düzenlene ödül törenine katıldı.

Başkan Gül yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi. “Kent ve Başkan Dergisi tarafından düzenlenen ödül töreninde bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında böylesine anlamlı bir ödülü almak bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Malumunuz belenimiz asrın felaketini yaşayan illerden Hatay’ın bir ilçesi. Biz bu acıları yaşadıktan sonra bizlere yardımcı olan, yanımızda olan acılı günümüzde elimizden tutan tüm büyükşehir, il, ilçe belediyelerine ve belediye başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Bu ödül bize ve halkımıza moral olmuştur. Bizleri bu ödüle layık gören tüm vatandaşlarımıza ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.