Türkiye’nin İki Gözde Kurumu Kızılay ve THK Ortak Proje Yapacak

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kızılay Haftası nedeniyle bölgeden ziyaret akınına uğrayan Türkiye’nin en aktif şubelerinden biri olan Kızılay İskenderun Şubesi, Türk Hava Kurumu İskenderun Şube Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulunu ağırladı.


Türkiye’nin iki gözde kurumu Kızılay ve Türk Hava Kurumu’nun buluşmasında ortak faaliyetler gündeme geldi.

Hatay depreminden sonra bölgenin ayağa kaldırılması ve hayatın normale dönmesi için ilk günden bu yana yardımlarını aralıksız sürdüren Kızılay İskenderun Şubesi’nin her türlü takdirin üzerinde bir performans sergilediğini belirten THK Şube Başkanı Ali Koç, Kızılay Şube Başkanı Recep Sivri’nin şahsında yönetim kurulu ve çalışanlara teşekkür etti.
THK İskenderun Şube Başkanı Ali Koç’a, Başkan Yardımcıları Ferit Ali Gündel ve Gökhan Gökpınar da eşlik etti.
Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri de, Türkiye Cumhuriyeti’nin kamu yararına iki gözde kurumu olan Kızılay ve Türk Hava Kurumu’nun daha aktif rol alarak toplum yararına projelerde geçmişte olduğu gibi beraber hareket edebileceğini belirterek, Başkan Ali Koç ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.