Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’dan 23 Nisan Mesajı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını sosyal medya aracılığı ile yayınladığı video ile kutladı.

“Bizim en büyük umudumuz, evlatlarımızın yüzündeki bir gülümseme… Size söz çocuklar, her bayramı mutlu geçirmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı-Çocuklar ve HBB Başkanı Savaş


HATAY BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE BAŞKANI DOÇ. DR. LÜTFÜ SAVAŞ, 23 NISAN’DA DEPREMZEDE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

BAŞKAN SAVAŞ: YARININ GENÇLIĞI OLAN BUGÜNÜN ÇOCUKLARI BIZLER IÇIN ÇOK DEĞERLI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği’nin organize ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Hatay’ın Samandağ ilçesinde çocuklarla bir araya geldi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çocukların bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında “Bizim için çok umut veren bir gün. Çünkü Gazi Mustafa Kemal Atatürk yarınları Türk gençliğine emanet etmiş ama yarının gençliği olan bugünün çocukları bizler için çok değerli. Şunu bilmek lazım, Hatay bizden önce 7 defa batmış, 7 defa da küllerinden doğmasını bilmiş. Tabiatla doğal olaylarla savaşmayı değil onlarla barışık yaşamayı öğrendik” derken konuşmasını şöyle sürdürdü: Hatay’da yapılaşma konusunda sağlam temeller atıyoruz. Sağlıklı konutlar yapacağız ve istiyoruz ki bundan sonra hiçbir çocuk yetim, hiçbir çocuk öksüz kalmasın. Hiçbir ailenin ocağı sönmesin. İnsanlarımız o depremlerden sağlam ve sağlıklı çıkmayı bilsin.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.