İmamoğlu: “Hatay’ı hep birlikte ayağa kalkacağız”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İmamoğlu Hatay’da güllerle karşılandı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Halil İbrahim Sofrası Buluşmaları kapsamında Hatay Samandağı’nda idi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na halkın ilgisi büyüktü. Samandağ’da sevgi seli ellerinde güllerle karşılayan İmamoğlu, halka hitabettiği konuşmasında; “Hep birlikte ayağa kalkacağız. Burada beni izleyen bütün vatandaşlarımıza şunu söyleyeyim konumum ne olursa olsun bu millete gerçek bayramları yaşatana kadar burada cansiperhane mücadeleye devam edeceğiz. Her ne olursa olsun, bu düştüğümüz yerden hep birlikte ayağa kalkacağız. Hiçbir vatandaşımız, çocuğumuz, gencimiz memleketin başka bir yerindeki insanımızdan geriye kalmayacak. Bundan yana içiniz rahat olsun. Hele hele 15 Mayıs’tan sonra varımızla yoğumuzla hep birlikte ayağa kalkacağız. Bu bayram her şeye rağmen umutlu olma bayramıdır. Bu bayram bütün eksikliklere ve yaşadığımız acılara rağmen geleceğe dair umudu en yükseğe taşıma günüdür.” dedi.

Ekrem İmamoğlu’nu çok sevdiklerini, Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonra İmamoğlu’nu Cumhurbaşkanı olarak görmek istediklerini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.