Vekil adayından çadır kent ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Ailenin çocukları ile sohbet eden Nermin Yıldırım Kara, okula gidemeyen çocukların olduğuna , okulların açılmasına rağmen çadır kentte yaşayan çocukların okula gidemediğine dikkat çekti.


Depremzede aileler ile bir araya gelen Nermin Yıldırım Kara çadır kentte yaşayan vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek sorunların çözümü noktasında elinden geleni yapacağının sözünü veren Nermin Yıldırım Kara, “Deprem kaderdir ancak anlattığınız sorunları yaşamak tercihlerimizin sonucu . 14 Mayıs’tan sonra genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde ülkemizin tüm kanayan yaraları ve sorunları çözüme kavuşacak. Sizlerden ricam yaşadığınız bu sorunları düşünerek oylarınızı kullanın ” dedi.
İftar saatinde depremzede vatandaşlarla birlikte yemeğini alan Kara, çadır kentte yaşayan bir ailenin sofrasına misafir oldu.
Ardından vatandaşların bireysel olarak oluşturduğu Söğüt Sitesi önünde kurdukları çadırlara da ziyarette bulunan Kara burada da depremzede vatandaşların gönül sofrasına konuk oldu. Dertlerini sıkıntılarını dinleyen Nermin Yıldırım Kara burada da depremzede vatandaşların çadır kentte yaşamın zorlukları noktasında şikayetlerini dinledi ve 14 Mayıs’tan sonra, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kalıcı konutlar konusundaki verdiği sözleri hatırlattı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.