İSKENDERUN FENERBAHÇELİLER DERNEĞİNDEN RAMAZAN KOLİSİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Deprem bölgesinde yardımlarına devam ediyor.

İskenderun’da depremzedelere yardımlarda bulunan İskenderun Fenerbahçeliler Derneği bugünde 128 aileye Ramazan kolisi dağıttı.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği geleneksel olarak her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da depremzedelere Ramazan kolisi yardımında bulundu.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen dağıtım esnasında yaptığı açıklamada, asrın felaketine uğrayan kentimizde mağdur ihtiyaç sahibi ailelere 7 Şubat’tan bu yana yaptığımız gıda, hijyenik malzeme, giysi, çadır, odun, kömür ve su dağıtımının yanı sıra mübarek Ramazan ayında da erzak kolisi dağıttıklarını ve ihtiyaç sahiplerine yardımlarının devam edeceğini söyledi.

Zor günlerde yardımlaşmanın insani bir görev olduğuna vurgu yapan Başkan Düzen, imkanı olan tüm iş insanları ile sivil toplum kuruluşlarının bu konuya odaklanmalarını ve son günlerde azalan yardımların artarak devam etmesi gerektiğini beirterek iş insanlarına çağrıda bulundu.

Deprem bölgesindeki insanların unutulmaması gerektiğinin altını çizen Başkan Düzen, ne seçimin ne de başka bir şeyin yaşanan felaketin önüne geçmemesi gerektiğini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.