Trendyol’dan Hataylı satıcıya ödül

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Trendyol Star Ödülleri’nin Ocak ayı sahipleri belli oldu. Satıcılarına ve müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çalışan Trendyol, platformundaki başarılı satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde Ocak ayının ‘En Çok Öğrenen’ ödülünün sahibi Hataylı marka HojaStore oldu. HOJA Mağazasının Tasarımcısı ve Kurucusu Bahar Selcan Karagün, e ticaret alanında başarılı çalışmaları yürütmesi ile de tanınıyor.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un, her ay farklı dallarda, platformunda yer alan satıcıları ödüllendirdiği Trendyol Star Ödülleri’nin Ocak ayı kazananları belli oldu. Ocak ayında Ankara, Hatay ve İstanbul’dan beş satıcı ödüle layık görüldü. ‘En İyi Operasyon’ ödülünü Ankaralı marka “Kitapçı” firması, ‘En Hızlı Büyüme’ ödülünü ise İstanbullu marka SocksTunnel aldı. Hataylı HojaStore markası ise ‘En Çok Öğrenen’ ödülüne layık görüldü. ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ ödülünün sahibi İstanbullu Bigparfum olurken, ‘En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı’ ödülünün sahibi İstanbullu Doğadan Gelen Güzellik markası oldu. Trendyol Star Ödülleri, platformda yer alan satıcıların işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşiyor.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.