Arsuz’da Emniyetin Üçüncü Aracı da Teslim Alındı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü Kamu Hizmetlerini Geliştirme Derneği Başkanı Mehmet Altun’un hayırsever işinsanlarının desteğiyle Arsuz’a kazandırdığı üçüncü araç da teslim alındı.

Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün ve Dernek Başkanı Mehmet Altun’un birlikte teslim aldıkları üçüncü araç da Arsuz halkının hizmetine sunuluyor.
Geniş coğrafyası, dağınık yerleşim alanları ve kozmopolit yapısı nedeniyle asayiş ve güvenliğin sağlanması konusunda araç desteğine büyük ihtiyaç duyan Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü için alınan araç teslim töreninde açıklama yapan Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü Kamu Hizmetlerini Geliştirme Derneği Başkanı Mehmet Altun, ilçede asayişin sağlanması ve halkın huzur ve güven içerisinde yaşaması için yoğun çalışmalar yapan emniyet müdürlüğünün ihtiyacı olan üçüncü aracı da teslim almaktan mutlu olduğunu belirterek, kazasız, belasız görevler diledi.
Emniyet Müdürü Hasan Gün’ün şahsında ilçede görev yapan tüm polis teşkilatına teşekkür eden Mehmet Altun, Arsuz halkının geçmişte olduğu gibi her zaman devletinin ve polisinin yanında olmaya devam edeceğine vurgu yaptı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.