LÜTFÜ SAVAŞ: CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI KUTLAYACAĞIMIZ BU YIL DEMOKRASİ YILI OLSUN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

BAŞKAN LÜTFÜ SAVAŞ’IN YENİ YIL MESAJI
HBB BAŞKANI SAVAŞ: 2023 YILI DEMOKRASİYİ TAM OLARAK YAŞAMA GEÇİRECEĞİMİZ GÜZEL BİR DÖNEMİN BAŞLANGICI OLSUN

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 2023 yılını yayımladığı bir mesajla kutladı.
Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Şehrimizin tüm ilçelerinde yaptığımız altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla, tarım, turizm, ticaret ve gastronomi alanında hayata geçirdiğimiz projelerle dolu bir yılı geride bıraktık. Projelerimizi hayata geçirirken ilimizin, bölgemizin, ülkemizin ve hemşehrilerimizin faydasını gözettik. Hatay’ın var olan potansiyelini daha da açığa çıkarmayı ve kentimize daha fazla yatırım çekmeyi amaçladık.
Bu amaçlarla yaptığımız EXPO 2021 Hatay, HADO ve kırsal kalkınma gibi projeler ile kentimizin coğrafi güzellikleri ile turizm ve ticaret hacmini bir araya getirdik. EXPO alanlarımız milyonlarca misafir tarafından ziyaret edilirken HADO ile binlerce yolcuyu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Hatay’ımız arasında güvenle taşıdık. Kırsal kalkınma projemizle şehrimizin bereketli topraklarına nefes olurken Türk sporuna ve sporcularımıza yine çok büyük yatırımlar yaptık.
Yeni yılda, belediyemiz olarak halkımızın ihtiyaçlarını karşılamaya, toplumumuzun refahını artırmaya ve şehrimizin gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. 2023 yılında da şehrimiz için daha iyi bir gelecek ortaya koymayı hedefliyoruz.
Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bu yılda hak, hukuk, adalet ilkelerinden vazgeçmeyecek, ülkemizde demokrasi, hukuk, sağlık, eğitim ve daha nice temel yapıyı yeniden ve daha sağlam temellerle inşa edeceğiz.
2023 yılının demokrasiyi tam olarak yaşama geçireceğimiz güzel bir dönemin başlangıcına vesile olacağına inanıyorum.
Bu inançla herkesin yeni yılını tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini dilerim. 2023 yılı kutlu olsun.”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.