Sabahattin Uygun’a ‘Yılın İş İnsanı Ödülü’

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından, iş insanı Sabahattin Uygun’a, Yılın İş İnsanı Ödülü verildi. Uygun, Hatay’dan ödül alan tek iş insanı oldu.
Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (KAMU-DER) Ankara’da gerçekleştirdiği geleneksel ödül törenine, çok sayıda siyasetçi, gazeteci, iş insanı, dernek üyeleri ve bürokrat katıldı.
KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Baştuğ’un ve il temsilcilerinin katıldığı törende Hatay’dan tek ödül GÜÇSİAD Hatay İl Başkanı Sabahattin Uygun’un oldu. Uygun’a ödülünü KAMU-DER Genel Başkanı Cevdet Baştuğ sundu.
GÜÇSİAD Hatay İl Başkanı Sabahattin Uygun ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar aldığım ödüllerin yenisine bir yenisini daha ekledik. Şahsımı Yılın İş İnsanı Ödülü’ne layık gören Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’ne, Genel Başkan Cevdet Baştuğ nezdinde teşekkür ediyor, ödül alan siyasileri, seçilmişleri, bürokratları, iş insanlarını ve gazeteci dostlarımı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.