VARAN: “HER ZAMAN EMEĞİN SAVUNUCUSU OLACAĞIZ”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

TÜRKAV Başkanı Adem Aslan, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu, Bayram Gisi ve yönetim kurulu üyeleri Türk Metal Sendikası İskenderun 1 Nolu Şube Başkanı Çakır Varan ve yönetimini ziyaret etti.
Türk Metal Sendikası İskenderun 1 No’lu Şube Başkanı Çakır Varan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediler.


Başkan Varan;
“Emek ve alın terinin savunuculuğunu yapmak konusunda önceden olduğu gibi bundan sonrada işçinin-emekçinin alın terinin karşılığını alması için sendika olarak şahsım ve ekibim yorulmadan daha kararlı ve azimli bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Şeklinde konuştu.
Ziyaretimize gelen ve bizlere hayırlı olsun dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyorum.
Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Türk Metal Sendikası İskenderun 1 Nolu Şube Başkanı Çakır Varan ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.