İskenderun’da Öğretmenlerden Ders Gibi Futbol Turnuvası

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü ‘Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası’ sona erdi.
Öğretmenler arasında birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen turnuva, oldukça heyecanlı geçti.
Pirireis Mahallesi’nde bulunan İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü sentetik yan sahada oynanan maçların ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları İskenderun ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz ve İskenderun ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel tarafından takdim edildi.

İskenderun ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, tüm öğretmenlerin ‘Öğretmenler Günü’nü kutladı ve öğretmenler arası futbol turnuvasının centilmence, birlik beraberlik içinde geçtiğini, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunun bu turnuvada herkese gösterildiğini söyledi.
Tüm öğretmenlerin ‘Öğretmenler Günü’nü kutlayan İskenderun ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ise sahada ve tribünde sporun birleştirici gücünün en güzel örneklerinden birinin yaşandığını belirterek, turnuva sonunda herkesin şampiyon olmak istediğini ama önemli olan fair play ölçüsünde bir mücadele verilmesi gerektiğini, turnuvaya gösterilen ilgiden ve önemden bu amaca ulaştıklarını, öğretmenlerin öğrencilerine centilmenlik konusunda da güzel bir örnek olduklarını söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.