Cumhuriyet ve Atatürk tutkusu bir kez daha yüreklere kazındı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Gökmeydan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde Cumhuriyet ve Atatürk temalı etkinlikleriyle büyük beğeni ve takdir topladı. Arsuz Gökmeydan İlk ve Ortaokulu Yine Gururlandırdı.Okul Müdürü Turhan Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı Özgür Kırkın, idareci, öğretmen ve öğrenciler ile velilerin katıldığı etkinlikte çocukların cumhuriyet ve Atatürk tutkusu ve aşkı tüm gösterilerde yüreklerde hissedildi.

Bir çok dalda başarılarıyla dikkat çeken, yetiştirdiği öğrencileri bir çok alanda ve meslek grubunda en iyi yerlere gelen Gökmeydan İlkokulu ve Ortaokulu, öğrencilerinin Cumhuriyet Bayramı kutlama ve Atatürk’ü anma etkinliklerinde yine iftihar tablosu ortaya koydu.
Okul Müdürü Turhan Yılmaz yaptığı konuşmada, “ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Cumhuriyetinin resmen kurulduğu tarihtir. Ulu önder Atatürk, diğer bayramlar gibi bu bayramı da gelecek nesillere bir miras olarak bırakmıştır. Milli birlik ve beraberliğimizin toplumsal dayanışmanın üst düzeye çıktığı milli bayramlarımızdan biridir.” Dedi
Uzun zamandır çok iyi hazırlandıkları etkinliklerdeki sunum ve başarılı performanslarından belli olan Gökmeydan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velilerine duygu dolu anlar yaşattılar.
Sahnede sergilenen performansları gurur dolu gözlerle izleyen okulu müdürü Turhan Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı Özgür Kırkın, programın sonunda emeklerinden dolayı tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.