“Bölge Ekonomisi ve Güncel Konular Değerlendirildi”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kaymakam Demiryürek’ten İTSO’ya Ziyaret
İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiyürek İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu.
İstanbul/Üsküdar Kaymakamlığı görevinden İskenderun’a atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’i İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri nezaketle karşıladı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ekonomisi ve güncel konular hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Odamız ile İskenderun Kaymakamlığı olarak bir çok önemli projelerde yer aldık. Sizlerle de birlikte çalışmaktan onur duyarız” dedi.
Ziyaretin anısına İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, daha önce görev yaptığı “Üsküdar’daki Tarihi Okullar” adlı kitabı İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a takdim ederken, İTSO Başkanı Yılmaz’da Kaymakam Demiryürek’e günün anısına plaket takdim etti.
İskenderun Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Yusuf Yılmaz Hıdır Güneş ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.