BATIGÖZ HASTANESİ MÜDÜRÜ MEHMET GASSALOĞLU GAZETECİLERİN BAYRAMINI KUTLADI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Batıgöz hastanesi müdürü Mehmet Gassaloğlu İskenderun Gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek gazetecilerin bayramını kutladı.
İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Müdür Gassaloğlu 24 Temmuz basından sansürün kaldırılışının yıl dönümü nedeniyle cemiyette yaptığı açıklamasında, Basın her zaman halkın hür ve ortak sesedir, her zaman güçlü bir basına ihtiyacımız ve siz değerli Gazetecilerin bayramlarını kutluyor sizlere yaptığınız çalışmalardan dolayı da teşekkür ediyorum dedi.
İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise cemiyete yapılan ziyaret nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. İskenderun Gazeteciler cemiyetinin üyeleri şehrin ve halkın çıkarları doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Bizleri bu önemli günde ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.