Lima Shore’un görkemli açılışı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’un başarılı  iş insanlarından Yılmaz Arslan’ın işletmeciliğini yaptığı ‘Lima Shore’ görkemli bir açılışla hizmete girdi. Lima Shore, İskenderun Belediyesi 5’nolu sosyal tesisin yerine açıldı. 

Açılışa Hatay Valisi Rahmi Doğan, AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Payas Kaymakamı ve İskenderun Vekil Kaymakamı Dr. Polat Kara, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Kaymakam Vekili Ahmet Açıkgöz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Yıldırım, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Oğuz Emre Çiçek, AKP İskenderun İlçe Teşkilatı Başkanı Abdülkerim Güven,  ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez,  İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Diyap Atar, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur, TÜRDEM Genel Başkanı Ahmet Ölmez, basın mensupları ve davetliler katıldı.

‘Lima Shore’ Cafe-Restoran işletmecisi Yılmaz Arslan, açılışta yaptığı konuşmada;  “Lima ve Mikado ailesi olarak Akdeniz’in incisi İskenderun’umuza değer katacağına inandığımız yeni iş yerimizin açılış anına ve mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ederiz. Kapalı ve açık, iş ve dış mekanları ile kalite ve hijyenden ödün vermeden tüm halkımızı memnun etmek üzere kurulan Lima Cafe, misafirlerini bugün itibariyle ağırlamaya hazır. Farklı konsepti, konforlu iç dizaynı ve kolay ulaşılabilir lokasyonu ile dünya mutfağından seçeneklerimizin de olduğu yiyecekleri, sıcak ve soğuk her türlü içecek ve tatlılarımızı ilçemize yakışır şekilde Lima Cafe’de tatma imkanı bulabileceksiniz. Lima Cafe’nin açılma sürecinde desteklerini bizlerden esirgemeyen ve İskenderun’a değer katan projelere imza atan Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı ’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konuşmasında; “Daha önce İskenderun Belediyesi 5 nolu sosyal tesisi olarak hizmet veren Lima Cafe’nin şehre ayrı bir hava katacak. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yılmaz Bey burada çok başarılı bir iş çıkardı. Emeği geçen herkesi kutluyor yeni açılan işletmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.