Doğan Süslü ve Ailesi Yasta!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 

Süslü Ailesinin Evlat Acısı!

İskenderun’da gazetecilik mesleğine yıllarını vermiş, köşe yazarı Duayen Gazeteci Doğan Süslü’nün oğlu Sercan Süslü, uzun süredir gördüğü tedaviye cevap veremeyerek genç yaşta aramızdan ayrıldı.

Bundan 5 ay önce, Antalya’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve tedavisi yaklaşık 150 gündür süren 32 yaşındaki Sercan Süslü, yaşama tutunamadı.

6 Ocak tarihinde solunum yetmezliği nedeniyle fenalaşarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi aciline kaldırılan Sercan Süslü, Ağır Zatürree tanısıyla bilinci kapalı olarak Yoğun Bakıma alındı. Bir süre oksijensiz kalmaktan kalbi ve beyni kısmi hasar gören Sercan Süslü, 10 Haziran 2022 sabahı yine solunum yetmezliği neticesi yaşama veda etti.

Başta değerli dostumuz Doğan Süslü ve eşi Seyhan Süslü ile tüm ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun!

 

Sercan Süslü Kimdir?

Sercan Süslü, (32) 10 Şubat 1990 İskenderun doğumluydu.  İlkokulu Namık Kemal ilk ögretim okulunda,  Ortaokulu’nda, 5 Temmuz Ortaokulunda okudu. İskenderun Lisesinden mezun oldu.

2010 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Kuyucak Meslek Y. Okulu 2 yıllık Muhasebe bölümünden mezun oldu.

Mezuniyet sonrası Akdeniz Üniversitesi, Alanya İşletme Fakültesine başladı. Alanya İşletme Fakültesi’nden 2014 yılında başarıyla mezun oldu. 2016 yılında Antalya’da ING Bank bünyesinde çalışmaya başladı. Çalıştığı branşda Türkiye ikincisi oldu ve dönemin ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay’ın elinden ödülünü aldı. Başka başarı ödülleri de aldı. Akdeniz Üniversitesi’nde tezli Yüksek Lisans öğrencisi oldu.

Görevi gereği Türkiye’nin değişik illerini gezdi. Yaz tatillerinde kendi imkanlarıyla Yunan Adalarını, Balkan ülkelerini gezdi. İsveç Finlandiya ve diğer bazı ülkelere gitti.

2021 yılının son günlerinde yeni nesil yazarkasa ve pos cihazı pazarlayan bir şirketin Antalya temsilcilerinden biri oldu.

Sercan Süslü, 6 Ocak 2022 akşamı solunum yetmezliği nedeniyle fenalaşarak Akdeniz Ünv. Tıp Fakültesi aciline kaldırıldı. Ağır Zatürree tanısıyla bilinci kapalı Yoğun Bakıma alındı, bir süre oksijensiz kalmaktan kalbi ve beyni kısmi hasar gördü.

Otuz ikinci yaş Gününe 10 Şubat 2022’de Yoğun Bakımda girdi. Beş ayı aşkın süredir burada tedavi gören Sercan Süslü, 10 Haziran 2022 sabahı yine solunum yetmezliği neticesi yaşama veda etti. Sercan Süslü, Antalya’da ikamet ediyordu, bekardı.

Ekogündem Gazetesi ailesi olarak Sevgili Sercan, ne yazık ki aramızdan ayrıldığını duyduğumuzda tarif edilemez bir üzüntü duyduk.

Ölüm kimseye yakışmaz ama Sergen sana  hiç ama hiç yakışmadı.

Sana Allahtan rahmet, kıymetli ailen gazeteci meslektaşımız baban Sevgili Doğan Süslü ve sevgili annen Seyhan hanıma sabır ve başsağlığı diliyoruz. Nur içinde yat Sevgili Sercan, mekanın cennet olsun.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.