ARİAD’tan Eğitime Destek

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Başkan Ağır: Öğrencilerimizin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuzdur dedi. Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD), Arsuz ilçesi Avcılarsuyu Mahallesi Değirmendere İlkokulu’nda eğitim gören çocuklara destek olmak için kolları sıvadı.

ARİAD sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitime destek amaçlı Değirmendere İlkokulu’nun dış cephe boya ve çatı bakım onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.

Başkan Ağır yaptığı açıklamada;”Arsuz İş İnsanları Derneği olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitime destek amaçlı okulun ihtiyaçları doğrultusunda destek taleplerini karşıladık. Okulumuzun dış cephe boyasını yeniledik. Çatı bakım onarım işlerini gerçekleştirdik. Her yıl yüzlerce çocuk, zorlu şartlar altındaki okullarda eğitim görmek üzere hayatlarında yeni bir yolculuğa çıkıyor.

Her birinin ayrı hayalleri, ayrı beklentileri ve geleceğe dair birbirinden güzel umutları olduğunu biliyoruz. Arsuz’da bulunan Avcılarsuyu Değirmendere İlkokulu’nda gerekli dış cephe boya, çatı bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirerek öğrencilerin istifadesine sunduk” dedi.
Avcılarsuyu Değirmendere İlkokulu Müdürü Bülent Ertekin ise okula desteklerinden dolayı Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.