İGC’den İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Yıldırım’a makam ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Yönetimi ve üyeleri, İskenderun İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Jandarma Komutanlığı olarak sorumluluk bölgelerinde huzur ve güvenliği sağlamak üzere yaptıkları çalışmalarda halkın desteğini almanın önemine değinen İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yıldırım, sorumluluk bölgesindeki çalışmaları yürütürken İskenderun medyasının duyarlı yaklaşım ve tavırlarını takdir ettiklerini ifade etti.

 

Gazetecilerle samimi bir ortamda geçen ziyarettin kendisini ve çalışma arkadaşlarını mutlu ettiğini belirten İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, İskenderun basınından övgüyle bahsetti.

 

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yıldırım, ziyaretten son derece mutlu olduğunu dile getirmesi üzerine İskenderun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, İskenderun’da görev yapan idare amirlerinin duyarlı ve hoşgörülü olmalarının kent için de bir şans olduğunu ifade etti.

İGC Başkanı Diyap Atar, Yüzbaşı Yusuf Yıldırım’a çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.