KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Meclisi Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Başkanlığında Mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan YAVUZ toplantı öncesinde ilçe de devam eden su şebekesi değişim çalışmaları, Doğalgaz çalışmaları, TEDAŞ alt yapı çalışmaları ve TTNET alt yapı çalışmaları ve bunlara bağlı olarak yapılan – yapılacak olan yollar ve belediyenin diğer çalışmaları ile ilgili Meclisi bilgilendirdi.

Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah arkadaşları ve bütün Şehitlerimiz için saygı duruşunun yapılıp ruhlarına Fatiha Suresi’nin okunması ile başladı.

Toplantıda gündemde ki maddeler görüşülüp karara bağlandı.

Gündemde ki maddelerin görüşülmesinin ardından 15 Mayıs 2022 tarihinde Kırıkhan Belediyesi tarafından Anneler günü, Gençlik Şöleni vb. Etkinliklerin tertiplenmesi için Belediye Meclis üyelerinden oluşan komisyon üyeleri belirlendi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı dilek ve temenniler bölümünde istişare ve değerlendirmelerle sona erdi. 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.