İSTE AİLESİ İFTARDA Bir araya geldi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)idari personeli düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) idari personeli 28 Nisan Perşembe günü düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İSTE Merkez Yerleşkesinde düzenlenen iftar yemeğine İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İSTE Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Selçuk Mıstıkoğlu, Prof. Dr. Mustafa Yüksek ve Prof. Dr. Meltem Eken ile üniversitesinin tüm birimlerinden idari personeller ve aileleri katıldı. Yemek Duası ile başlayan iftar yemeğinde İSTE Ailesi bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Tertip edilen iftar yemeğinde konuşan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “İskenderun Teknik Üniversitesi’nin çok değerli personelleri ve aileleri hepiniz hoş geldiniz. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İskenderun Teknik Üniversitesi olarak biz büyük bir aileyiz ve ailemizin her bir ferdi bizim için çok kıymetli. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. İSTE’yi daha ileri taşıma yolunda göstermiş olduğunuz çaba için minnettarız. Bugün burada olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programınayoğun katılım gerçekleşti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.