AYHAN YAVUZ; “VATANI SEVMENİN SAĞI SOLU OLMAZ. YÜREĞİ OLUR. O DA VARSA.!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz CHP gurup başkan vekili Özgür Özel’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit etmesi ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Başkan YAVUZ açıklamasında; “ CHP, dün olduğu gibi bugün de Türkiye karşıtlığı ve halk düşmanlığı yapıyor!

CHP’nin sözde Gurup Başkan Vekili Özgür Özel haddini aşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit emiştir.

Cumhurbaşkanımızı tehdit demek Türkiye’yi tehdit etmek demektir. Türkiye’nin bekasını tehdit etmektir. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı savunduğu şahıslar Ülkemiz ve aziz Milletimizi iç karışıklık çıkartarak bölüp parçalamak isteyenlerdir.

“DEVLETİNİ SEVMEYENE HİLALİN GÖLGESİ HARAM OLSUN.”

Her fırsatta Atatürk’çüyüm diyen bu zihniyetler. 6+1 Massında ki manifestolarında Aatürk’ün esamesi dahi vurgulanmamış ve özerklik yani Ülkemizin eyaletlere göre bölünüp parçalanması yer almaktadır.

Onlara Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesinde ki şu sözlerini hatırlatmak isterim.

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır.

Bu bir  gaflet ve dalalettir. Umarım sonu hıyanet olmadan akılları başına gelir.

 Bu vatan toprağın kara bağrında Sıradağlar gibi duranlarındır, Bir tarih boyunca onun uğrunda Kendini tarihe verenlerindir.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.