MİNİK DOSTLAR İÇİN İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) kentteki her canlının rahat bir yaşam sürmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

HBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Kilisli ve daire başkanlığı yöneticileri, Hatay Valisi Rahmi Doğan Başkanlığında gerçekleşen toplantıya katıldı.

İlçe belediye başkanlarının ve ilgili kurum yetkililerinin bir araya geldiği toplantıda, il genelindeki rutin çalışmalar ve sahipsiz hayvan barınakları-rehabilitasyon merkezleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

HBB yetkilileri, sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlarla ilgili yapılan çalışmaları ve devam eden projeleri paylaştı.

Hayvan barınakları konusunda yasaların ilçe belediyelerine vermiş olduğu yetki ve sorumluluklar ile kanuni yükümlülüklerin değerlendirildiği toplantıda, ilerleyen süreçlerde ilçe belediyelerince hayvan barınağı kurma hizmetlerinin hızlandırılması kararına varıldı.

Ahmet Kilisli toplantı sonrası yaptığı açıklamada, ”Nazik kabullerinden ötürü Sayın Valimize teşekkür eder, aynı evreni paylaştığımız sessiz dostlarımızın daha refah koşullarda yaşaması için emek eden tüm paydaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.