Alakuş, esnafla birlik yemeğinde buluştu “BU DOSTLUK BANA YETER”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı ve HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş, her türlü baskıya rağmen boyun eğmeyen iş insanları, esnaflar ve esnaf temsilcileriyle iftarda bir araya geldi.
Kuzeytepe Çınar Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğinde konuşan Alakuş, esnafın derdiyle dertlenen, gecesini gündüzünü kendi ikbaline değil, esnafın sorunlarına ayıran bir yönetim anlayışı için HESOB Başkan adayı olduğunu belirtti.
İftar programına katılan herkese teşekkür eden Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkan Adayı Mehmet Alakuş, toplantıda “esnaflık” vurgusunda bulundu. Çınar Restorantta gerçekleşen iftar programında iş adamlarına yerel esnafa destek çağrısında da bulunan Alakuş, HESOB’un Antakya’ya değil Hatay’a hizmet etmesi gerektiğinin altını ısrarla çizdi.


“KAZANSAM DA KAYBETSEM DE BU DOSTLUK BANA YETER”
İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Mehmet Alakuş, “Oda başkanları, oda yöneticileri, iş adamları ve esnaf arkadaşlarım, bu özel günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Biliyorsunuz 8 Mayıs’ta Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimimiz var, sizi yanımda görmek beni çok mutlu etti. Seçimi alsam da almasam da bu dostlar bana yeter, hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Programa; AKİB Başkanı Ali Kavak, CHP Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Ümit Kutlu, CHP Antakya Belediyesi Meclis Üyeleri, iş adamları, oda başkan ve yöneticileri katılım gösterdi.
Tüm davetlilerle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Alakuş, 8 Mayıs’ta esnaf camiası için güneşin yeniden doğacağını kaydeden Alakuş, tüm esnafları değişime destek vermeye çağırdı.

ad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.