23 Nisan Haftası Kapsamında Kitap Bağışı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

  Antakya Soroptimist Kulübü olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında Hatay/Antakya Üzümdalı Şehit Metin Sürer Ortaokulu’na kitap bağışında bulunduk. Yönetim kurulu ve üyelerimizin katıldığı ziyaretimizde okul müdürü, müdür yardımcısı ve Türkçe öğretmeni ile çocuklarımıza kitap sevgisi aşılamanın önemi ve değeri üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdik.
Başkan Sonay Altunay Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilay Atayurt, Neşe Urfalı, Dilay Dolar ve üyelerimiz Nihan Durmaz, Alev Bahadırlı ve İlke Üyüdücü Ekmekçi ile birlikte okul kütüphanesine kitapları dizdik. Kulüp Başkanı Dr. Sonay Altunay Bayraktar konuşmasında:
“Kitaplar çocuklarımız içim ebedi bir arkadaştır. Onların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamanın yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılık becerileri için çok büyük öneme sahiptir. Kitaplar bizi dinler, bizimle konuşur, gözyaşlarımızı siler, yol gösterir. Antakya Soroptimist Kulübü olarak kitapsız tek bir çocuk kalmaması dileklerimizle çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Projemize destek veren ve katılım gösteren tüm kulüp üyesi kızkardeşlerimize 2021-2023 yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.