Arsuz’da yaz sezonu öncesinde Kaymakamlık kolları sıvadı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kaymakam Hasan Gökpınar’ın, Arsuz merkeze hiç yakışmayan çukur dolu ve zemini bozulmuş yolun asfaltlanması için Karayolları 6’ncı Bölge Müdürlüğü’ne yaptığı girişim sonucu, bugün itibariyle asfalt serim çalışmaları başladı.

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, yıllardır yenilenmeyen Uluçınar Mahallesi Akdeniz caddesinde bozulmuş yolun asfaltını Yaz sezonuna az bir süre kala yaptırarak takdir topladı.

Her yıl Yaz aylarında yüzbinlerce kişiyi ağırlayan Arsuz’da, birikmiş sorunları kökten çözmek gayretiyle hareket eden Kaymakam Hacı Hasan Gökpınar, sezon öncesi plajlar, mesire alanları ve halkın ortak kullanım alanlarında bir turizm kentine yakışır şekilde yollarının temiz olması için de büyük çaba ortaya koyuyor.
Kaymakam Gökpınar, Arsuz’a gelişinin yedinci ayında onlarca sorunu çözümünü sağlayarak halkın gönlünde kısa sürede taht kurdu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.