DSİ’den Feyezan Kanalı Projesi için peyzaj çalışma!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belediye Başkanı Tosyalı: “Feyezan Kanalı Çevresi Daha Güzel Hale Gelecek” dedi. 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Feyezan Kanalı ve çevresinin daha modern ve daha güzel hale geleceğini belirtti.

DSİ 6.Bölge Müdürü Köksal Buğra Çelik, Bölge Müdür Yardımcıları ve ilgili Şube Müdürleri, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Proje Son Aşamada

Gerçekleşen ziyaret ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Konuklarımız ile Feyezan Kanalı içi ve çevresinde yapılacak olan düzenleme ve peyzaj çalışmalarını hakkında fikir alışverişinde bulunduk. DSİ heyeti ayrıca Feyezan Kanalında incelemelerde bulundu. DSİ bu  konuda büyük destek veriyor” dedi.

her şey İskenderun için       

Başkan Tosyalı,” Kamu kurum ve kuruluşları ile sürekli iletişim halindeyiz. Halkımıza en iyi hizmeti verme noktasında birçok çalışmayı birlikte gerçekleştiriyoruz.Eski bağlama adı ile anılan mevkiden denize doğru devam edecek proje ile feyezan kanalı ve çevresi son derece güzel bir görünüme kavuşacak. Her şey İskenderun için “şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.