Eczacı teknisyenliği ve gazetecilik sorumluluk isteyen meslekler

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği İGC’yi ziyaret etti…

Eczacı teknisyenliği ve gazetecilik sorumluluk isteyen meslekler

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği, Başkan Cemal Çelik ve yönetimi İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

İGC Başkanı Diyap Atar, “Cemiyet olarak İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği’ni konuk etmekten dolayı mutluyuz, Hoş geldiniz”  Başkan çelik ve beraberindeki yönetimin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eczane teknisyenlerinin özverili çalışmalarından bahseden Cemal Çelik, gazetecilik mesleğinin de özverili ve sorumlulukları olan bir meslek grubu olduğunu ifade etti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyetinin kamuoyu gözünde saygınlığı olduğunu ifade eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği, Başkan Cemal Çelik, Başkan Diyap Atar ve yönetim Kuruluna başarılar diledi. Eczane teknisyenliği ile ilgili kurulduğu günden günümüze yapılan çalışmaların dile getirildiği ziyarette meslek ile ilgili anılarda yer alan çalışmaları dile getirdiler.

Ziyaretin ardından günün anısına Ezcane Teknisyenleri ve gazeteciler fotoğraf çektirdi.

 

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.