BATIGÖZ İSKENDERUN’DA LAZER OPERASYONU İLE GÖZLÜKLERİNDEN KURTULDU

Published on:  /   Yorum yapılmamış

BATIGÖZ İSKENDERUN’DA LAZER OPERASYONU İLE GÖZLÜKLERİNDEN KURTULDU
Türkiye’de ve yurt dışında şubeleri bulunan Batıgöz Sağlık Grubu bünyesindeki Batıgöz İskenderun’da en son teknolojik yöntemlerle bıçaksız, ağrısız, kişiye özel lazer yöntemleriyle operasyon geçiren Efe Atar, günlük hayatta kullandığı gözlüklerine veda etti.
Atar ailesinin evlatları Efe Atar, Batıgöz İskenderun’da en yeni nesil lazer yöntemi olan ReLEx SMİLE lazer operasyonu ile 1 günde gözlüklerinden kurtuldu ve sağlığına kavuştu.
Batıgöz İskenderun’un başarılı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Alper Gülücü tarafından gerçekleştirilen operasyonla gözlüklerinden kurtularak ertesi günü net görmeye başlayan Efe Atar, Op. Dr. Alper Gülücü’ye, Asistan Tuğçe Taşpolatoğlu’na ve hastane yönetimine teşekkür etti.
Efe Atar’ın babası Diyap Atar da yaptığı açıklamada Op. Dr. Alper Gülücü ve Batıgöz İskenderun’un başarılı Müdürü Mehmet Gassaloğlu’na teşekkür ederek, “ İskenderun’da böyle bir tedavi yöntemi ve teknolojinin olduğunu bilmiyorduk. Evladım 10 dakikalık ağrısız, sızısız, bıçaksız en son teknoloji lazer (ReLEx SMILE lazer) yöntemiyle 1 günde gözlüklerinden kurtuldu. Operasyonun ertesi günü net görmeye başladı. Bıçaksız bu yöntemle lazer ameliyatı için hiç şehir dışına çıkmanıza, yollara düşmenize gerek yok. Batıgöz İskenderun’da konfor ve kalite güzel, doktor ve personel de ilgi ve alakalarını esirgemiyor. Böyle imkanların ülkemizde ve bölgemizde olması gurur veriyor. Türkiye sağlıkta dünya ülkeleriyle yarışıyor” şeklinde konuştu.
Göz operasyonuyla sağlığına kavuşan Efe Atar, doktoru Alper Gülücü’yle resim çektirmeyi ihmal etmedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.