ABADER’den Başkan Atar’a KEFİYE!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Abacılı Yörük Türkmen Derneği (ABADER) Başkanı Duran Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.


ABADER Başkanı Duran Bilgin, Cemiyet başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulunu tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu. Başkan Diyap Atar ise yönetim olarak ABADER’i cemiyet binasında konuk etmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirerek “hoş geldiniz. Ziyaretinizden dolayı memnuniyetimi bildirmek istiyorum.” Dedi.
Ziyaret esnasında Başkan bilgin, İGC Başkanı Atar’a Yörük ve Türkmenlerin simgesi olarak kullanılan Keyfiye’yi hediye etti.
Atatürk, yurt ve insan sevgisinin konu olduğu samımı sohbetlerin ardından Geçmişte Bursa İl Kültür Müdürlüğü görevinde bulunan ABADER’li Ahmet Gedik ziyarette Bursa’da Kültür Müdürlüğü göreini icra ederken yayınlanmasına katkı ve emek sunduğu iki kitabı başkan Atar’a Cemiyet’in kitaplığı için hediye etti. Ziyaretin ardından günün anısına toplu bir fotoğraf çektirildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.