STK’lar ve Basın Birlikte Büyük Bir Güç!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşinsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Yusuf Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, yönetim kurulu ve üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Ceritbinmez, Haşim Sağır, Cemal Saçan ve Bülent Kırmızıoğlu’nun İGC ziyareti oldukça verimli sohbet havasında geçti.
Bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel sorunları, çözüm önerileri ve gelecekle ilgili projelerin konuşulduğu ziyarette, bölgenin gelişmesi, kalkınması, büyümesi için yapılması gerekenler konusunda fikir alış verişinde bulunulan ATSİAD’ın İGC ziyaretinde, şehrin geleceğine katkı sunacak çeşitli fikirler de konuşuldu.
Kentin gelişimine, sorunların ve çözüm önerilerinin kamuoyu ile paylaşılmasında İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin rolünün çok önemli olduğuna vurgu yapan ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Diyap Atar, Yönetim Kurulu ve Üyelerini tebrik etti.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.