Çakmaklı: Çalışmalarımızda basının desteğini daima yanımızda hissettik

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimini ziyaret eden İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği (İKMÇYD) başarı dileklerinde bulundu.
İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri İKMÇYD Başkan ve üyelerini ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Gazeteciler Cemiyeti olarak dernek çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen Başkan Atar, çocuk ve gençlerle ilgili çalışmalara destek verebileceklerini ifade etti.
Dernek Başkanı Çakmaklı, yaptıkları çalışmalarla çocuk ve gençlerin yaşamlarına dokunduklarını, eğitimlerine ve yaşamlarına güzellik kattıklarını yaşanmış örneklerle anlattı.
Derneğin kuruluşundan bu yana İskenderun basınının desteklerini yanlarında hissettiklerini dile getiren Çakmalı, seslerini duyurdukları için gazetecilere teşekkür etti.
İçtenlikle yapılan sohbetin ardından Cemiyet Başkanı Diyap Atar, İKMÇYD Başkanı Zeynep Çakmaklı ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretin anısına fotoğraf çektirdiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.