Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; Ata’mızı Saygıyla Anıyoruz.

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül “10 Kasım Atatürk’ü Anma” yıldönümünde münasebetiyle yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi

Başkan Gül; “Ne mutlu Türküm diyene sözüyle tüm yaşamını bağımsızlık ilkesi doğrultusunda Türk milletine adayan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 83. yıl dönümünde, saygıyla anmaktayız.

Türk tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran ve istiklal mücadelesinin önderi olarak zor şartlarda ayakta kalma mücadelesi veren ve bir milleti küllerinden şaha kaldırarak dünya sahnesinde var olmasını sağlayan önderimizi, ölüm yıldönümünde rahmetle anmaktayız.

Şimdi bizlere düşen en önemli görev ise Ulu Önderimiz Atatürk’ün ilke ve devrimlerini yaşatarak, Türkiye’mizi el birliğiyle güçlendirecek çalışmaları yapmak, gelecek nesillerimize daha güçlü bir Türkiye bırakarak Atamıza olan sözümüzü yerine getirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk tarihinin akışını değiştiren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 83. yıldönümünde, minnet ve şükranla yâd ediyor, Şehit ve Gazilerimizi, hayır ve rahmetle anıyorum.” İfadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.