CHP’li Parlar “İktidar İçin Eğitim Toplantısı”nda

Published on:  /   Yorum yapılmamış

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, parti içi düzenlenen eğitim toplantısına katıldı. CHP’de “İktidar İçin Eğitim Toplantısı”nın üçüncüsünü Mersin İl Örgütü’nün öncülüğünde Mersin Yenişehir Belediyesi’ne bağlı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen eğitim çalıştayına CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar da katılım gösterdi.

Toplantıda bir konuşma yapan Parlar eğitimde fırsat eşitsizliğne değindi ve meslek okullarının sorunlarını anlattı. AKP iktidarında öğretmenlerin itibarsızlaştırıldığına ve ekonomik güçlüklerle boğuştuğuna değindi.

“Çok Verimli Ve Umut Verici Bir Çalıştay”
Toplantı sonrasında çalıştaya ilişkin konuşan Başkan Parlar, “Ankara Milletvekilimiz Yıldırım Kaya, Muğla Milletvekilimiz Suat Özcan, Hatay Milletvekilimiz Serkan Topal, TBMM Grup Eğitim Danışmanımız Ali Taştan, Sendika Temsilcileri ve Eğitimcilerle çok verimli, umut verici bir çalıştay gerçekleştirdik. Ev sahipliğini üstlenen Mersin İl Başkanımız Adil Aktay ve Yenişehir Belediye Başkanımız Abdullah Yiğit’e ve onların çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.