İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 01.11.2021Pazartesi günü (Bugün) Saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Başkanlığında toplanacak olan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşülecek.

G Ü N D E M:

  • Şevre mıntıkası 1248 ada içerisinde yer alan 1-4-5-6-14-15-20-22 nolu parsellere yönelik hazırlanan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki İmar Komisyonu Raporu.
  • Denizciler Mahallesine yönelik hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemiz sınırlarında bulunan mahalle ve ilçe sınırlarının keşif ve detay alımları neticesinde oluşturulan ilçe ve mahalle sınır haritasının değiştirilmesine dair gerekli meclis kararının alınması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.
  • 5393 Sayılı Belediye Kanunun 20. Maddesine göre Aralık/2021 ayı olağan meclis toplantısının tarih ve saatinin belirlenmesi.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.