AK PARTİ’DEN İGC YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe teşkilatı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimini ziyaret etti. İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetimine başarılar dileyen Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven ve beraberindeki heyet,  21 Ekim Gazeteciler Günü’nde gerçekleştirdikleri ziyarette basının toplumsal alandaki işlevi ve topluma faydaları dile getirildi.

Başkan Diyap Atar’a iyi dileklerini ileten İlçe Başkanı Güven, “ Bu gün aynı zamanda 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü, mesleki açıdan anlamlı bir günde sizleri ziyaret etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ilgi yeni seçilen yönetim kuruluna Başkan Atar’ın şahsında başarılar diliyorum”  dedi.

Ak Parti İskenderun İlçe yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür eden İGC Başkanı Diyap Atar, İskenderun’un yararına yapılacak çalışmalarda basının desteğinin önemli olduğunu belirtti.

Dostane sohbetlerin dile getirildiği ziyarette Ak Parti’nin kuruluş süreci, siyasette elde ettiği başarı ve taban ile olan iletişimine ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Ziyaretin ardından İGC Yönetimi, konukları ile günün anısına binaen fotoğraf çektirdi…

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.