İGC Yeni Yönetimi Kızılay İskenderun Şube yöneticilerini konuk etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kızılay İskenderun Şubesi, geçtiğimiz hafta sonu yaptığı genel kurul ile yeni yönetimini belirleyen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaret etti.


İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar’ı ve yönetimini kutlayarak başarı dileklerini ileten Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, gazetecilik mesleğinin önemine değinerek mesleğin, İskenderun’un sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sunduğunu belirtti.

Kızılay’ın kara gün dostu olduğunu, sel, deprem ve benzeri doğal afetlerde ihtiyaç sahiplerinin daima yanında olduğunu belirterek ailesinden uzak eğitim gören öğrencilere yemek, barınma ihtiyaçlarının yanı sıra, ekonomik durumu iyi olmayan ailelere ve çocuklarına da yardım eli uzattığının anlattı.

Cemiyet Başkanı Diyap Atar, Kızılay İskenderun Şubesinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Atar, Türk Kızılay’ın geçmişten bu yana zor durumda mağdur olan insanların yanında olduğunu verilen hizmetin kutsal ve anlamlı olduğunu ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkanlar ve üyeler, İskenderun için yapılması planlanan projeler de sohbete konu oldu. Kızılay Şube Başkanı Recep Sivri’ye yönetim kurulu üyeleri; Yüksel Cirdi ve Nevzat Sert de eşlik etti. Daha sonra günün anısına objektiflere poz verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.