HATAY STORE MAĞAZASI HATAY STADYUMU’NDA AÇILDI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Süper Lig’in yükselen yıldızı AtakaşHatayspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı Hatay Store mağazası Hatay Stadyumu’nda açıldı.

 

Fenerbahçe maçı öncesi yapılan açılışa ,Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, CHP Genel Başkan Yardımcıları Seytin Torun ve Fethi Açıkel, CHP Hatay Milletvekilleri İsmet Tokdemir ve Mehmet Güzelmansur, belediye başkanları, A.Hatayspor yöneticileri, Prof.Dr.Nazan Savaş ve birçok taraftar katılım gösterdi.

 

LÜTFÜ SAVAŞ: BİR YÜREK OLUP BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE BAŞARIYI SAĞLAYACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM

 

Açılışta konuşan Lütfü Savaş, “ Bugün stadımızda AtakaşHataysporStore mağazamızı açtık. Maç öncesi seyircilerimiz gelip AtakaşHatayspor’umuza katkı sağlıyorlar. Onlara teşekkür ediyoruz. Maçlarımızda bugün olduğu gibi takımımızı destekleyen futbolseverleri hem mağazalarımıza hem de stadımıza bekliyoruz. Bu mağaza onlar için var. İnşallah bu sene en az geçen seneki kadar başarılı olmak istiyoruz. O şekilde takım kurduk. Futbolcularımıza,  teknik ekibimize, yöneticilerimize ve tabi ki sahada bizi destekleyen taraftarlarımıza  bu sene büyük iş düşüyor. Hepsi bir yürek olup  bir bütün şeklinde bu başarıyı sağlayacaklarını düşünüyorum”

 

Haberin videosunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.