Musa Salık Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Y.K. Üyesi seçildi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu 4. olağan Kongresi Van’da yapıldı. Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu 4. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Ziya Sözen, güven tazeledi. Amanoslar Güvenlik Korucuları Federasyonu Genel Başkanı Musa Salık kongrede katip üyeliği yaptığı kongrede yönetim kurulu üyesi olarak da görev aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program divan heyetinin oluşumu gerçekleştirildi.  Tek listeli gerçekleşen kongrede mevcut başkan Ziya Sözen, güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.

Kongreye, Van Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp,Van Adalet Komisyonu başkanı, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, Diyarbakır, Mardin, Bingöl, Hatay, Siirt, Şırnak, Erzurum, korucu federasyon ve dernek temsilcileri ve korucular katıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.