BÜYÜKŞEHİR’İN STANDI İZMİR’DE DAMGA VURDU

Published on:  /   Yorum yapılmamış

BÜYÜKŞEHİR’İN STANDI İZMİR’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ,  İZMİR ENTERNASYON FUARI’NDA HATAY YERİNİ ALDI, İZMİR ENTERNASYON FUARI’NDA HATAY TANITILDI… 

Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı(İEF) kapılarını ziyaretçilere açtı. Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu sene 90.sı Kültürpark’daki Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda açılışı gerçekleştirilen ve birçok belediyenin katıldığı  fuarda yerini aldı.

 

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO’un ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’nda yer alan Hatay’ın  kültürel ve gastronomi zenginlikleri, EXPO ile HADO gibi uluslar arası önemli projeler de standta tanıtılarak misafirlere Hatay’a özgü yöresel tatlılar ikram edildi. 

İlk günden itibaren büyük ilgi gören fuarın açılışına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek de katılarak Büyükşehir’in standına yoğun ilgi gösterildi.

 

3 Eylül’de misafirlerini ağırlamaya başlayan fuar 12 Eylül’e kadar açık olacak.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.