Belediye Başkanı Tosyalı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgiler paylaştık.

45 Mahalle muhtarıyla buluşan Başkan Tosyalı, yaşama geçirdiği proje ve çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi, onların isteklerini dinledi.

Vatandaşların her talebinin kendileri için çok önemli olduğunu aktaran Başkan Fatih Tosyalı, “Ele ele gönül gönüle her daim birlikte çalıştığımız çok değerli mahalle Muhtarlarımız ile bir araya geldik. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler paylaşıp görüş,öneri ve düşüncelerini dinledik.Halka hizmet noktasında değerli Muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

İstişarelerimizi sürdüreceğiz

Düzenlenen toplantıda muhtarların görüş,öneri ve düşüncelerini dinleyen Başkan Fatih Tosyalı,her daim değerli muhtarlarımızın yanında olduklarını söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.