Arsuz Kaymakamı Musa Sarıdan İTSO’ya Veda Ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Mülki Amirler ve İdareciler kararnamesiyle İzmir Kemalpaşa Kaymakamlığı’na atanan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderunTicaret ve Sanayi Odasına veda ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Kaymakam Sarı’ziyaretten yaptığı veda konuşmasında, İskenderun ve Arsuz’un ayrılmaz bir bütün olduğuna vurgu yaparak, İTSO’nun her zaman önemli desteklerini gördüklerini söyledi ve  tüm Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Göreve geldiğiniz günden bu yana çalışmalarınızı yakından takdirle takip ettik.  Birlikte bir çok projede otak fikirlerimiz oldu. Yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı sizlere teşekkür ederken, yeni görev yerinizde de başarılar diliyoruz” dedi.

İzmir Kemalpaşa Kaymakamlığına atanan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın ziyaretinde; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz ve Genel Sekreter Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.