Başsavcı Ünalan’dan Başkan Fatih Tosyalı’ya Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kamu kurumları ile halka hizmet noktasında sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.

İskenderun’a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar kamu kurum temsilcileri ile sürekli diyalog halinde olduk olmaya devam edeceğiz. Kentimize yeni atanan Cumhuriyet Başsavcımıza yeni görevlerinde başarılar diliyor, hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar. Bizler de İskenderun Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Hayırlı uğurlu olsun ”diye konuştu.

İskenderun’a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Emin Ünalan ise İskenderun gibi güzel bir kentte görev yapacak olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek çalışmalarında Başkan Tosyalı’ya başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.