CHP GENEL SEKRETERİ BÖKE’DEN HATAY ZİYARETİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.  Gerçekleşen ziyarette ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar yaptı.

Gerçekleşen ziyarete ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar: “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreter Selin Sayek Böke’yi, Hatay İl Örgütü olarak İl Başkanlığımızda karşıladık, basın açıklamasına katıldık. Kendisi açıklamasında ülke gündemine dair önemli konulara değindi. VatandaşlarSelin Sayek Böke, sevgi seliyle karşıladı. Daha Genel Sekreteri  Selin Sayek Böke ile birlikte HBB Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ı ziyaret ettik ve ardından Antakya esnafımızı gezerek genel sekreteri ile buluşturdu.
HATAY ESNAF ODALARINA ZİYARET
“Genel Sekreter Selin Sayek Böke, Milletvekilleri, İlçe Başkan ve yöneticileri, kadın kolları il ve ilçe başkanları birlikte ziyaret etti. Hatay Esnaf Odaları Birlik binasında bizi son derece samimi ve misafirperver bir şekilde ağırlayan Başkan Abdulkadir Teksöz ve oda başkanlarına çok teşekkür ediyorum.
DEFNE VE SAMANDAĞ BELEDİYELERİNE ZİYARET
Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke ile birlikte Defne ve Samandağ Belediyelerimizi ziyaret ettik. Tüm milletvekillerimizin katıldığı ziyaretlerde Başkanlarımız Belediye çalışmaları hakkında Sayın Genel Sekreterimizi bilgilendirdiler, kendilerine çok teşekkür ediyorum.”
ANTAKYA ZİRAAT ODASINA ZİYARET
Genel Sekreter Selin Sayek Böke ve Milletvekillerimiz ile birlikte Antakya Ziraat odasını ziyaret ederek çok yararlı bir toplantı yaptık. Ev sahibi Mehmet Okay ve toplantımıza katılan tüm oda başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.