Rhosus Antik Merkezi ve Eski Arsuz Köy İçi mevkiinde yol kapama

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Rhosus Antik Merkezi ve Eski Arsuz Köy İçi mevkiinde bulunan Akdeniz Caddemiz Cuma günleri 17:00’den Pazartesi sabahına kadar trafiğe kapatılacak.


Arsuz’un en güzel sokaklarını barındıran Rhosus Antik Kent Merkezi ve Eski Arsuz Köy içi mevkiinin trafiğe kapatılması ile birlikte; sokakların aydınlatılması, masaların sokağa atılması, sokak müziği, hediyelik ve doğal ürünler standlarının kurulması ve diğer aktivitelerin sokağa taşınması ve sokağın bir çekim merkezine dönüştürülmesi, turizm senonunun uzatılması sağlanacaktır.

 

Bununla birlikte  benzeri tüm turizm bölgelerinde olduğu gibi ziyaretçilerimizin tarihi dokunun bulunduğu alanların yakınlarındaki yollara ve otoparklara araçlarını park edip; kafeler, restoranlar, hediyelik eşya-takı, doğal ürünler standlarının ve her bir köşesinde sokak müziği seslerinin yükseldiği sokakları yürüyerek gezebilecek.

Tüm bölge halkının ve Arsuz sevdalılarının Arsuz Merkez’de yer alan bu sokağın yeni halini görmelerini öneriyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.