Arsuz Nüfus Müdürü Hakkari İl Nüfus Müdürü oldu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz İlçe Nüfus Müdürü Cengiz Göç, Hakkari İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevine getirildi.

Yaklaşık 1.5  yıldır Arsuz’da  Nüfus  Müdürlüğü görevini yürüten Nüfus Müdürü Cengiz Göç, Hakkari İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak tayininin çıkmasından  dolayı Arsuz’a veda etti.

İlçeden ayrılmadan önce Kaymakam Musa Sarı’yı makamında ziyaret eden   ve Kurum Müdürleri ile de bir araya gelen Nüfus Müdürü Cengiz Göç  Kaymakam Sarı’ya  ve kurum müdürlerine görev süresi boyunca kendilerine ve teşkilatlarına vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Kaymakam Sarı’da görev süresi boyunca ilçemizde fedakarca ve özveri ile görev yapan Nüfus Müdürü Cengiz Göç’e başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini sunarken özellikle pandemi süreci boyunca bu zorlu günlerde şahsen ve teşkilatça göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine ve çalışma arkadaşlarına şükranlarını ifade etti ve günün anısına hazırlamış oldukları bir teşekkür plaketini de takdim etti.

Nufus Müdürü Cengiz Göç’ün  her zaman Arsuz’da kimin kapısını çalsa kapılarının kendilerine açık olacağını, bu zorlu günlerde aynı kaderi ilçeyle paylaştıklarını ve hizmetin halkımızın evlerine kadar götürülmesi noktasında gece gündüz demeden çalışmalarını herkesin takdirle karşıladığını da İfade etti.

Müdür Göç  de Kaymakam Sarı  ve mesai arkadaşlarına, kurum müdürü arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini de sunduğunu ve Arsuz halkına gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.