İGC Yönetiminden Emniyet Müdürü Güneş’e Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Emniyet Teşkilatının 176’cı Kuruluş Yıldönümü münasebeti ve 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası dolayısıyla İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Müdür Güneş, İGC Yönetimini makamında ağırladı.


Güneş’e, tüm personel adına bir buket çiçek sunan İGC Başkanı Rızkallah Terbiyeli, başarılı çalışmaları nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Güneş nezdinde tüm emniyet personelinin bu özel gününü kutladı. Terbiyeli; “Emniyet mensuplarımızın bu özel ve anlamlı gününü kutluyoruz. İskenderun gibi potansiyeli büyük bir şehirde görev yapmak özveri ister. Sağ olsunlar sizin önderliğinizdeki ilçe teşkilatımız da bu zorlu görevi başarıyla yapmaktadır. Şahsınıza, ilçe teşkilatına ve ülkemiz genelindeki tüm emniyet mensuplarına şükranlarımızı sunuyor, başarılarınızın devamını diliyoruz” diye konuştu.
İlçe Emniyet Müdürü Güneş de, İGC Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini iletirken, oldukça zorlu bir görevi ifa ettiklerini ancak vatandaşların can ve mal güvenliğinin her şeyin önünde olduğunu vurguladı. Müdür Güneş, tüm ilçe teşkilatı olarak İskenderun’un huzur ve güvenliğini sağlamak adına büyük çaba sarf ettiklerinin de altını çizdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.